Takip Edin

Genel

Yeni nesil Sony Walkman tanıtıldı

Yayınlanma tarihi

-

Sony, efsane müzik çalar Walkman’in 40. yaşını yeni modeliyle kutluyor. Tasarım açısından son zamanlarda görmeye alışkın olduğumuz Walkman modellerinden farklı olmayan model, üstün teknik özelliklerle dikkat çekiyor.

Walkman, bir döneme damgasını vuran bir ürün olarak tarihte önemli bir yer elde ediyor. Günümüzde özellikle 30 yaşını aşmış insanlar için özel bir yer edinen bu cihaz, Sony’nin markasının bu günlere gelmesinde de büyük yer kaplıyor. Bu yüzden Walkman markasına oldukça fazla önem veren Sony, bu cihazın 40. yıla özel modelini tanıttı.

Yeni Walkman’in “NW-ZX507” kod adı bulunuyor. 3,6 inç boyutunda HD çözünürlüğe sahip ekranı olan bu modelde, 64 GB dahili depolamanın yanında USB-C ve MicroSD kart girişi yer alıyor. Ayrıca, daha temiz ses deneyimi için S-Master-HX ampikatörünü bünyesinde barındıran yeni Walkman, Hi-Res deneyimini artırman için DSEE HX işlemcisine ev sahipliği yapıyor.

Wi-Fi, Bluetooth 5.0 ve NFC gibi kablosuz bağlantı seçenekleri bulunan yeni nesil Walkman, kasım ayından itibaren 925 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

POPÜLER BAŞLIKLAR