Takip Edin

Mobil

Samsung Galaxy Note 10’nun fiyatı ortaya çıktı

Yayınlanma tarihi

-

Samsung, 7 Ağustos günü New York’ta yeni amiral gemisi Galaxy Note 10 serisinin tanıtım etkinliğini düzenleyecek. Cihazların tanıtımına sayılı gün kalmışken, Avrupa satış fiyatları ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Note 10'nun fiyatı ortaya çıktı

Samsung bu sene ilk defa Note serisinde 4 telefon birden tanıtacak. Bu modeller Galaxy Note 10, Galaxy Note 10 5G, Galaxy Note 10+ ve Galaxy Note 10+ 5G olacak. Seride bulunan cihazların sayısının artmasıyla beraber, cihazların satış fiyatlarını tahmin etmekte zorlaştı. Bugün ise, Alman teknoloji mağazasının sitesinde WinFuture tarafından Galaxy Note 10 fiyatı sızdırılarak meraklar giderilmiş oldu.

İlk etapta Galaxy S serisinde olduğu gibi 5G destekli modelleri piyasaya sürmeyecek Samsung, Galaxy Note 10 modelini 256 GB ve 512 GB olmak üzere iki depolama seçeneğiyle satacak. Galaxy Note 10’nun 256GB’lık versiyonunun 999 euro fiyatı bulunurken, 512 GB’lık versiyon 1149 euro’ya satılacak. İlk olarak ABD ve Güney Kore’de satışa çıkacak Samsung Galaxy Note 10 serisi, kısa süre içerisinde ülkemizde de satışa sunulacak.

POPÜLER BAŞLIKLAR