Takip Edin

Mobil

Samsung Galaxy Note 10+ çalışırken görüldü

Yayınlanma tarihi

-

Samsung’un önümdeki ay tanıtacağı Galaxy Note 10 serisinin en yüksek donanıma sahip cihazı Galaxy Note 10+ modelinin çalışırken görüntülendi. Ön bölümde tamamen çerçevesiz tasarıma sahip, Infinity-O ekrana sahip cihaz, arka bölümde serinin önceki modellerine göre büyük değişiklikler gösteriyor.

Samsung’un yeni amiral gemisi cihazları olan Galaxy Note 10 serisi ile ilgili bir çok dedikodu ortalıkta dolanıyordu. İlk kez çalışırken görüntülenen cihazın, ekranı ve tasarımı konusunda soru işareti kalmadı. Oldukça ince bir ekran çerçevesine sahip olan Galaxy Note 10+, yan taraflarda kavisli yapısıyla dikkat çekiyor. Arka bölümüdeyse, dikine yerleştirilmiş üçlü kamera kurulumu görülüyor. Ayrıca cihazda neredeyse standartlaşan ekrana entegre parmak izi okuyucusu bulunuyor.

7 Ağustos günü, New York’ta gerçekleştirecek etkinlikte tanıtılacak olan Galaxy Note 10 serisi 4 farklı cihazdan oluşacak. Galaxy Note serisi için bir ilk olan bu sınıflandırma sonucu ortaya çıkacak cihazlar hakkında daha çok bilgi önümüzdeki günlerde ortaya çıkacaktır.

POPÜLER BAŞLIKLAR