Takip Edin

Mobil

iPhone SE 2’nin tasarım detayları ortaya çıktı

Yayınlanma tarihi

-

Apple’ın yakın zamanda tanıtmasını beklendiğimiz iPhone SE 2 veya iPhone 9 modelinin yeni tasarım görselleri ortaya çıktı.

İlk modeli kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen iPhone SE için beklenen haber geldi. Önümüzdeki aylarda satışa çıkması beklenen iPhone SE’ye ait olduğu söylenen görseller OnLeaks ve iGeeksBlog tarafından yayınlandı.

Bu yıl piyasaya çıkacak ilk iPhone modelinin iPhone SE 2 olması bekleniyor. 2017 yılında kullanıcıların beğenisine sunulan ve oldukça beğenilen iPhone SE ile ilgili yeni adımların atılması bekleniyordu. Geçtiğimiz gün yayınlanan görseller iPhone SE için bu adımların atıldığı yönünde. OnLekas ve iGeeksBlog tarafından yayınlanan video ve görsellerin iPhone SE 2’ye ait olduğu söyleniyor.

iPhone SE 2’nin ön bölümünün iPhone 8 serisiyle oldukça benzer olduğunu söyleyebiliriz. Cihaz, kalın çerçeveli bir ekrana sahipken, ekranın altında TouchID’nin yer aldığı görünüyor. Yan taraflarda ise, metal çerçeveler yer alırken, arka bölümde cam panel kullanılması bekleniyor.

Kamera bölümünde, ön ve arka tarafta birer kamera kullanılacakken, Truedepth sensör yer almayacak.

POPÜLER BAŞLIKLAR