Takip Edin

Mobil

Galaxy Fold Temmuz’da satışa sunabilir

Yayınlanma tarihi

-

Samsung’un katlanabilir telefonu Galaxy Fold, test için gönderildiği zaman dayanıklılıkla ilgili sorunlar gerçekleşmişti. Bu sorunları aşan Samsung, cihazı önümüzdeki ay satışa sunabilir.

Galaxy Fold Temmuz'da satışa sunabilir

Şubat ayında Galaxy S10 serisi ile tanıtılan Galaxy Fold, hem tasarımıyla hem de fiyatıyla ile çok konuşulmuştu. İlk tanıtıldığı dönem akıllı telefon piyasasında devrim olarak lanse edilen cihazın, 1980 dolarlık fiyatı bazı kesimler tarafından pahallı bulunmuştu.

Normal şartlar altında, geçtiğimiz Nisan ayında satışa sunulacağı açıklanan Galaxy Fold’un, test için gönderdiği cihazlardaki ekran filmi ve menteşe sorunları nedeniyle ekranda kısa süre içerisinde hasarlanması, piyasaya sürüm tarihinin ertelenmesine neden olmuştu. Yaşanan sorunları çözen Samsung, cihazı yakın zamanda satışa sunmayı planlıyor.

Samsung’a yakın kaynaklar tarafından satışa çıkmaya hazır olduğu söylenen Galaxy Fold’un yakın zamanda raflarda görüleceği söyleniyor. Henüz Samsung tarafından resmi olarak doğrulanmayan söylentilere göre Temmuz ayında cihaz satışa sunulacak.