Takip Edin

Oyun

Call of Duty: Mobile yayınlandı

Yayınlanma tarihi

-

PC ve konsol oyucularının yıllardır severek oynadığı Call of Duty serisinin akıllı telefonlara özel yayınlanan sürümü Call of Duty: Mobile, iOS ve Android platformu için yayınlandı.

Tencet Games ile Activison Blizzard ş ortaklığı ile yayınlanan bu Call of Duty: Mobile, hem oynanış deneyimi hem de grafikleriyle rakiplerinden daha öne çıkıyor. Team Deathmach, Frontline,Hardpoint, Search and Destroy, Domination ve Free for All olmak üzere 6 farklı oynanış seçeneği bulunurken, 5 farklı harita bulunacak.

Oyuncu başarılara göre daha fazla kamuflaj ve ekipman alabileceği bir ödül sistemi bulunuyor. Bu konuda haksız rekabetin önüne geçmek Tencent Games tarafından anti hile sistemi geliştirildiği belirtiliyor.

Activision Mobile’da Başkan Yardımcısı Chris Plummer konuyla ilgili: “En başından beri hedefimiz, Call of Duty’nin kültleşmiş oyun, içerik ve sunum kalitesini, sınıfının en iyisi olarak geliştirme ve canlı hizmet uzmanlığıyla birleştirerek mobil çok oyunculu aksiyon oyunları için yeni bir standart oluşturmak oldu. TiMi Studios ile olan iş birliğimiz, bu türün hayranlarıyla etkileşime geçebilecekleri yeni yöntemler sunan, eski ve yeni tüm Call of Duty hayranlarının hoşuna gidecek kült içerikleri de barındıran, dikkat çekici bir deneyimi ortaya çıkardı. Bölgesel ve özel odaklı testlerimiz sonucunda hayranların olağanüstü derecede hevesli olduğunu gördük. Pek çok ince dokunuş da doğrudan oyuncu geri bildirimlerinden yola çıkarak gerçekleştirdik. Bugün sağlam bir çok oyunculu mod paketi, orijinal Battle Royale deneyimimiz ve bir dizi özel etkinlikle işe başlıyoruz, ancak yolda daha bir sürü içeriğimiz var. Lansman sadece başlangıç. ” yorumlarında bulundu.